Meksikada kadın vahşi bir hayvanı kurtardı

Meksika şehirlerinden birinde, Victoria Andre Ati, düşündüğü gibi evsiz bir köpeği kurtardı. Kadın hayvanı veterinere getirdiğinde, ona bunun bir çakal olduğunu açıkladılar. Andre arabayı sürerken yaratığa başka bir arabanın çarptığını ve oradan ayrıldığını gördü. Yardım etmek isteyen kız durdu ve onu sakinleştirmeye çalıştı.

Ancak Ati, arabayı kendi başına sürüklemeyi başaramadı. Meksikalı daha sonra kendisine yardım eden arkadaşlarını aradı ve yaralı hayvan yakındaki bir veterinere götürüldü. O zaman kadına çakalını kurtardığı söylendi. Andrea, vahşi hayvana Pancho adını bile verdi.

O “Ne yazık ki, çakal hayatı için savaşmaya devam edemedi. Sadece tedaviye yanıt vermedi. Mümkün olan her şey insan eliyle yapıldı. Ona son baktığımda, hayvanın daha fazla acı çekmemesini diledim!” diyor.

Pancho bu dünyaya ihtiyacı olanlara yardım etmemiz gerektiğini göstermek için geldi. Küçük eylemlerle büyük bir fark yaratabiliriz. Andrea, “Hayvanlar hiçbir şey söyleyemez ve isteyemezler, karşılık beklemeden sevgi ve sıcaklık verirler” dedi. Kız, Pancho’nun cesedinin yakılacağını ve ardından küllerin toprağa gömüleceğini söyledi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: