Ünlü milyoner şef zengin olmadan önce geçmişten bir fotoğraf gösterdi

Son Instagram gönderisinde adam, popülaritesinden önceki hayatını anlattı. Kelimenin tam anlamıyla tanınmaz olduğu arşiv fotoğrafları yayınladı. Nusret sadece mutfaktaki yeteneğiyle ün kazanmadı. Dünyanın tüm şefleri arasında eşsiz et yemekleri sunumuyla öne çıkıyor. Adam zaten tüm dünyada birçok lokanta açtı.

İnanması güç ama Nusret Gökçe ünlü olmadan önce çok yol kat etti. Bir defa, ailesinin eğitimi için ödeyecek parası olmadığı için okulu bile bırakmak zorunda kaldı. On dört yaşında bir lokantada aşçı yardımcısı olarak işe alındı ​​ve sürekli et üretimi alanında eğitim gördü. 27 yaşında, maksimum sekiz kişiyi ağırlayabilen ilk mini et lokantasını açmayı başardı.

O “Et üretimindeki becerilerimi sürekli geliştirmeye çalışıyordum. ABD’de reddedildiğimde bile pes etmedim, hedefime doğru ilerlemeye devam ettim. Bu muhtemelen işimde en iyilerden biri olmama yardımcı oldu.” anlatıyor.

İnternet yıldızı artık minimum yemek faturaları 1700 ila 2000 dolar arasında değişen başarılı bir et lokantası ağına sahip.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: