Kedi çatıdan inmek istemedi

Kedi Charlie, Ulysses Tiffrey’nin evine girdi. Her zaman çok yaramaz ve oyuncuydu, yetişkinlikte bile sahiplerine çok fazla sorun çıkardı. Ulysses, Charlie’nin masadan bir şey çalma fırsatını asla kaçırmayacağını ortaya koyuyor. Kedi bunu yapmanın imkansız olduğunu çok iyi anlıyor ama risk almayanlar kedi nanesi yemezler.

Bir gün kedi, banyo penceresinin doğrudan çatıda açıldığını fark etti. Şimdi, biri duş alıp pencereyi açar açmaz Charlie oynamak için dışarı fırlıyor.

Sahibi bu fikri beğenmedi, çatıdan izinsiz bir kedi almak gerçek bir problem. O kükrer ve direnir, sonra da intikam almak için ayağa fırlayıp kendini kaşıyabilir. Ama bir gün, sahibi bunu barışçıl şekilde nasıl yapacağına dair bir fikir buldu. Ulysses kediyi eve huzur içinde getirmek için onunla bir oyun oynamaya karar verdi. ՚

Kediyi eve getirmek zorunda kalır kalmaz sahibinin onu arayıp saklaması bir gelenek haline geldi. Charlie oyunun başladığını ve, direnemediğini anlar. Dedikleri gibi, “durumu değiştiremezsiniz, ona karşı tutumunuzu değiştirin.” Ulysses kedinin çatıya çıkmasını engelleyemez. Ama şimdi onu çiziksiz, daha fazla intikam almadan kolayca eve götürebilir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: