Sadık köpek sahibini kurtardı

Bu olay Avustralyada yer aldı. Balıkçılardan birine göre, bir çoban köpeği kıyıya ulaşmaya çalışıyordu. Islak elbise arka plana kaydı ile takım çantası göl köpeğine doğru kaydı. Adam köpeğin kıyıya ulaşmasına yardım etti ve Deniz Piyadelerinden yardım istedi.

Geminin alabora olduğu ortaya çıktı. Olay yerine kurtarma ekibi çağrıldı. Köpek yalvararak ve denize açılmaya çalışarak kıyıya çıkarıldı. Adam saatlerce süren uzun bir aramanın ardından iyileşti. Bir hayvanın havlaması nedeniyle efendisi kurtuldu.

Adama göre, gemi kontrolünü kaybettiğinde her şey oldu. O ve köpek şiddetli bir hareketle farklı yönlere fırlatıldı. Sahibinden yardım arayan köpeğin bu kadar uzun süre denizde kalabilmesi inanılmazdı.

İyileşme ekibinin verilerine göre köpek, sahibine yardım etmek için 11 saat kürek çekti. Köpek sevilmeyi ve takdir edilmeyi hak ediyor. Bu yaratıklar, bizim koruyucumuz olarak hizmet etmeye yazgılıydı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: