Çocuk ünlülerin fotoğraflarına kendini eklemeye devam ediyor

Avrey Rob, reklamcılık ve pazarlama alanında yüksek lisans derecesine sahip, kendisini havalı bir Belçikalı çocuk olarak tanıtıyor. Instagram takipçilerini eğlendiren fotoğraf kurbağaları yaratma konusunda uzmanlaşmıştır. Ünlülerin resimlerine kendini o kadar yetenekli bir şekilde ekliyor ki, sadece yürekten gülebiliyoruz.

Ünlülerin kime sarıldıklarından veya kimi yakaladıklarından şüphelenmediklerini fark ettiğimizde özellikle komik oluyor. Photoshop’un tekniklerine ve yeteneklerine ustaca hakim olarak, kendi komik hikayelerini yaratır, kendini mutlu eder, bizi mutlu eder.

Onun bir paparazzi olmadığı, ünlülerin kendilerinin yayınladığı fotoğrafları halkın görüntülemesi için kullandığı belirtilmelidir.

Çocuk, bu tür fotoğrafları çekmekten herhangi bir kazanç sağlamadığını, bunu sadece takipçilerini eğlendirmek için yaptığını söylüyor. Sizi fotoğraf serimizi izlemeye ve gülmeye davet ediyoruz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: