Çift en üzgün köpeği evlat edinmeye karar verdi

Bu zavallı küçük hayvanı evlat edinmek için çift yaklaşık yedi saat araba kullanmak zorunda kaldı. Binji adlı bu sevimli yaratık, evsiz bir köpekti. Daha sonra özel bir hayvan barınağına götürüldü. Köpek muhtemelen hayatında gördüğünüz en üzgün yüze sahip.

Fotoğrafını çekmek istediklerinde bile zavallı köpeğin yüzü eskisinden daha da üzgündü. Aile sonunda kendi dairelerine sahip olduktan sonra evcil hayvan evlat edinmeye çoktan hazırdı.

Onlara göre, bu harika köpeğin fotoğrafına rastladıklarında, onu evlat edinmek istediklerini kesinlikle biliyorlardı. Barınakta çalışan personel, hayvan sosyal olmadığı için onu evlat edinmeme konusunda ikna etmeye çalıştı.

Oysa büyük yürekli insanlar, ilk görüşte aşık oldukları köpeği evlat edinme fikrini değiştirmeyecek kadar iradeliydiler. Savunmasız hayvan yenievine götürüldüğünde çok zayıf, kafası karışmış olsa da, mutluluğu artık sınır tanımıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: