İki yaşındaki çocuk barınaktaki yavruları çok seviyor ve annesinin onları beslemesine yardım ediyor

Sam adında iki yaşında bir çocuk kedi yavrularını sever. Ancak çoğu küçük çocuk gibi onları sadece yumuşak hayvanlar olarak görmekle kalmıyor, aynı zamanda onları çok ciddiye alıyor. Her şey altı ay önce Sam’in annesi Lacey’nin geçici olarak onlara bakmak için bir barınaktan küçük çocukları evlat edinmesiyle başladı. Californiada yaşayan Lacey ile Sam barınaklardan gelen kedi yavrularına yardım ediyor.

Lacey, “Hayatımın en iyi fikirlerinden biri olduğu ortaya çıktı,” diye itiraf ediyor. En küçük oğlu Sam, evde bir kedi yavrusu görünce çok heyecanlandı. Onları incelerken gözleri merakla parladı. Muhtemelen ne olduklarını anlamaya çalışıyordu.

Lacey ilk başta Sam’in yanlışlıkla onlara zarar verebileceğinden korktuğu için yavruları tutmasına izin vermedi, ancak Sam beklenmedik bir şekilde nazik davrandı. Lacey bebeği tutuyordu ve çocuk küçük parmağıyla nazikçe kürkünü okşuyordu.

O günden sonra Lacy ile Sam yavru kedilerle tanıştı. Sam yavruları selamlıyor, onlara sevimli diyor, dikkatlice ve nazikçe okşuyor. O “Onlar beni seviyor, ben onları seviyorum” diyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: