Kurtarma ekibi tarafından selde boğulmaktan kurtarılan şükreden eşek gülümsemeden edemedi

Hayvanların insanlar gibi konuşamaması ne yazık. Entelektüel olarak insanlarla karşılaştırılamazlar ama bu canlıların da duyguları var. Bu hikaye bir eşeğin ne kadar minnettar olabileceğini kanıtlıyor. Zavallı hayvan şiddetli selde bulundu. Eşek boğuluyor ve yaşam mücadelesi veriyordu.

Birçoğumuz, bir sel sırasında kurtarma ekiplerinin önce insan hayatını kurtardığını, sonra bir şans kalırsa hayvanları kurtardığını hiç düşünmüyoruz. Her zaman tehlikede geride kalırlar ve hatta vefat edebilirler. Bu durumlarda her saniye paha biçilemez. Neyse ki, kurtarma ekiplerinin hem insanları hem de hayvanları kurtarmayı başardığı bazı durumlar var.

Bahsettiğimiz eşek, sel sırasında kurtarılan o şanslı hayvanlardan biridir. Sevgi dolu sahibi sayesinde kurtarma ekibi tam zamanında geldi ve zavallıyı kurtardı. Kurtarma operasyonu birçok risk içeriyordu ancak kurtarma grubu, hayvanın hayatta kalmasına yardımcı olmak için her türlü çabayı gösterdi.

Sonunda, sevimli hayvan uzun bir süre gülümsediğinde tüm tehlike ve çaba ödendi. Eşeği kurtarmak için orada toplanan insanların o minnettar yüz ifadesinden başka bir şeye ihtiyacı yoktu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: