Bacakları felçli kedi hayatının tadını çıkarıyor

Berrnard başarılı kedi yavrusudur. Sokakta felçli bacaklarla bulundu, ancak bu onun enerji dolu ve oyuncu bir karakter olmasını engellemedi. Yetenekli sahibi sayesinde kedi artık özel bir tasarım yardımıyla tekerlekler üzerinde hareket ediyor. Çocuk kendini yerel sığınakta buldu, burada çalışanlardan biri olan Jennifer, iletişim kurmak için onu götürmeye karar verdi.

Kadın kediye Bernard adını verdi. Bernard veterinerlere gösterildikten sonra, muhtemelen arka ayaklarını hareket ettiremediği ortaya çıktı. Çocuğun mesane ile sorunları vardı. Tuvalete kendi başına gidemezdi.

İlk günlerde kedi, evlat edinen annesini şaşırttı. Ağrıyan ayaklarına rağmen koşmaya, oynamaya ve yeni evini keşfetmeye çalıştı. Jennifer bu bebeğin pes etmeyeceğini hemen anladı. Sahibi ona oyuncak araba tekerlekleri verdi ve Bernard’ın dolaşabileceği yapı inşa etti. Çocuk yeni “tekerleklerine” takıldığında durdurulamazdı.

Berrnard, yeni evde geçirdiği tüm günler boyunca, diğer yavruların yapabileceği her şeyi yapabileceğini gayretle kanıtladı. Birçok kedi arkadaşı edindi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: