Kurtarıcı köpek panik içinde annesinin odasına koşar

Portlanddaki barınaktan bir köpek olan Dukke, Brousseau ailesi tarafından evlat edinildi. Barınakta yaşamayı hiç sevmeyen Dukke, evlat edinildiğinde aileye olan minnettarlığını en iyi şekilde dile getirdi. Bir süre önce, ailede Harper adında bir kız doğdu. Dukke hemen onun koruyucu kardeşi oldu.

Bir gece, herkes uyurken, Dukke panik içinde hızla sahiplerinin odasına koştu ve yatağa tırmandı. Sahiplerini uyandırmak için elinden geleni yaptı. Uyandıklarında köpeğin her tarafının titrediğini ve sakinleşmeyi reddettiğini fark ettiler. Sahiplerin tüm emirlerini görmezden geldi. Sonrasında anne burada bir şeylerin yanlış olduğunu fark etti. Köpeğin onları bir yere götürmeye çalıştığını anladılar.

Aile onu takip etti ve yeni doğan kızlarının odasına girdi. Köpek endişeyle nefes almayan çocuğu işaret etti. Aile hemen fark etti ve bebeği en yakın hastaneye götürdü ve son anda kurtarıldı. Ancak Duke küçük kız kardeşinin tehlikede olmadığını anladıktan sonra sakinleşti.

Aile, Dukke etrafta olmasaydı neler olabileceğini düşünmek bile istemiyor. Evcil hayvanları için sonsuza kadar minnettarlar. Onlar hikayelerinin insanları barınak sadık köpeklere bir şans vermeye motive edeceğini umuyorlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: