60 yaşındaki kadın görünüşünü kökten değiştirdi

60 yaşındaki ev hanımı, dönüşümden sonra tanınmaz hale geldi. San Antonia’dan (Teksas) Betsy kısa süre önce doğum gününü kutladı. O bu özel tarih için kadın görünüşünü kökten değiştirmeye karar verdi ve eskisinden çok daha bakımlı oldu.

Dönüşüm için Christopher Hopkins adlı profesyonel ve yetenekli bir stiliste başvurdu. Kadın, Hopkins’in işini iyi yapacağından fazlasıyla emindi ve aslında kesinlikle haklıydı.

Betsy, efendisinin saçını boyamaması için gri saçlarını içtenlikle sevdiğini itiraf etti. Ama Hopkins tabii ki müvekkilinin saç modeli üzerinde çalıştı. Bu saç kesimi aslında onun daha taze görünmesine yardımcı oldu ve yüz özelliklerini vurguladı. Sonunda aynada gördüğü şey onu dünyanın en mutlu kadını yaptı.

Ancak hepsi bu değildi. Makyajlı kadın şimdi eskisinden 10 yaş daha genç görünüyor. Hopkins müşterinin saçını griye boyamamasına ragmen kadını tanınmaz hale getirmeyi başardı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: