Sokak köpeği terk edilmiş bir kedi yavrusu bulur ve onunla ilgilenir

Bu şaşırtıcı hikayenin ana karakteri Goldie adında cesur bir köpektir. Bu Shih Tzu kızı küçük bir kedi yavrusunu kurtardı, besledi ve gerçek bir anne oldu.

Güney Carolina Hayvan Kontrol Merkezi’ne sokak köpeğiyle ilgili bilgi geldi. Uzmanlar ilk başta Goldie’nin vadide kaldığını düşündüler, ancak sonrasında kediyi bu şekilde koruduğu ortaya çıktı.

Bu merkezin bir çalışanı olan Michelle Smith, vadiye indi ve köpeği kurtarmak istedi. Ancak orada iki hayvanın olduğu ortaya çıktı. Michelle daha sonra kedinin sakince köpeğin sütünü içtiğini fark etti. Kadın hem büyülenmiş hem de şaşırmıştı. Gerçek şu ki, köpek kaçmaya çalışmadı, ancak yavru kedinin yanındaydı.

Köpek ve yavru kedi, sağlıklarını teşhis ettikleri ve gerekli manipülasyonları yaptıkları barınağa gönderildi. Personelin ilgisine rağmen köpek yavru kediyle ilgilenmeye devam etti. Kısa süre sonra bu sevimli çift, sevecen insanlar tarafından götürüldü. Şimdi Goldie ve “koruyucusu” mutlu bir ailede yaşıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: