Rus modeli ile Nijeryalı futbolcunun kızı harika görünüyor

İşte Nijeryalı futbolcu ile Rus modelinin sevimli kızı. Hepimiz, ebeveynlerinin farklı ırklara ait olduğu ailelerde doğan çocuklar gördük. Yine de, bazıları kesinlikle harika ve sevimli görünüyor. Bugünün küçük güzelliği bir istisna değildir.

Rus modeli Ksenia Belousova ve ünlü Nijeryalı futbolcu Hugo Yukanın kızı şimdiden ünlü bir model oldu. Olağanüstü güzelliği ve mutlak benzersizliği ile tüm interneti kazandı.

Ailesinden miras aldığı görünüşü sayesinde, küçük mucize Instagram’da yarım milyondan fazla takipçi topladı. En şaşırtıcı şey, Ksenia’nın o yaşta çok utangaç olmasıydı, bir model olmayı hayal bile etmedi. Sebebi, sınıfındaki en uzun öğrenci olmasıydı. Bundan çok utanıyordu.

Bu arada, artık çocuğunu gösterme fırsatını kaçırmayan tanınmış ve aranan bir modeldir.Belki bir gün kızı sevgili annesinden daha ünlü ve başarılı olur. Ancak kız, babasının karakterini miras aldı. O oldukça inatçı biri.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: