Barınaktan kedi evlat edinen kadın, hayvanın Amerikalı aktöre benzediğini anlıyor

Bazı insanlar evcil hayvanların genellikle sahiplerine benzeyebileceğini söylüyor, ancak Jen Chavez’in kendisine hiç benzemeyen evcil hayvanı var. Ancak kedi, Amerikalı aktör Steve Buscemi’ye benziyor. Muhtemelen bazı çılgın doktorlar, kedinin annesine hamileyken Bay Bushminin genlerini enjekte etmeliydi.

Kadın”2016 yılında 12 yaşındaki Estabon’umu kaybettim. Bundan sonra bir kedi daha almak istediğimi fark ettim. Yerel bir barınağa gittim ve Marlayı fark edene kadar dolaştım. “Görünüşü beni biraz şaşırttı ama daha fazlasını bilmem gerekiyordu” dedi.

Jane sözüne böyle devam etti :”Utangaç ama çok tatlıydı. Sığınma evi personeli onunla çok ilgilendi. İki yıl barınakta kaldı. Onun küçük tuhaf yüzünün ailemize uyacağından emindim.” Jen benzerliği o zaman anladı.

O “Barınak personeli bana Marlayı Steve Buscemi ile karşılaştırdıklarını söyledi. Eğlenceli olduğunu düşündüm” dedi. Marla yeni evine girer girmez ev sahiplerine aşık oldu. Jen, eşsiz Marlasının insanları yerel barınaklardan hayvanları, özellikle de orada en uzun süredir bulunanları veya en güzelleri olmayabilenleri evlat edinmeye teşvik edebileceğini umuyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: