Retriever ile küçük kız ikilisi herkesin kalbini kazanıyor

Golden Retriever Marshall, köpek yavrusu olarak evlat edinildi. Aile onun tatlı, itaatkar ve zeki bir köpek olmasını beklerdi. Ancak aslında köpek yavrusu yumuşak oyuncakları ve yastıkları yırtıp evin her yerine doldurmayı severdi. Havuza daldı ve hemen yatağa sarılmak için atladı.

Marshall bir yaşındayken su birikintilerini sevmekten asla vazgeçmedi. Bir yürüyüşten sonra tamamen çamur içinde geri döndü. Hava kuru olsa bile, av köpeği su bulabilir. Macy doğduktan sonra köpek bebeği onun bakımına aldı.

Kız bir köpeğin gözetimi altında büyüdü. Macy oyun parkında oturup oynamayı öğrenirken Marshall da oradaydı. İlk adımlarını attığında çocuğa eşlik etti. Ayrıca birlikte oynadılar ve uyudular. Macy’nin annesi “Macy, oğlumuz Marshall’ı sakinleştirdi. Hiçbir şey birlikte oynadıkları oyunlar kadar kalbi çarpıştıramaz” dedi.

Köpek, kızın her şeyi yapmasına izin verir. Marshall, Macy’yi yalıyor. Kızın annesi “Biz ondan hiç kötü niyetli bir bakış görmedik. Yalnız kalmak istiyorsa yatak odamıza gidiyor. Ama şimdi yatağa tırmanabiliyor, bu yüzden Marshall daha iyi saklanmak zorunda kalacak” dedi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: