Kate Middleton annesine çok benziyor

Pek çoğu, Cambridge Düşesi’nin gerçek bir güzellik olduğu konusunda hemfikir olacaktır. Üç harika çocuk doğurmasına rağmen, kusursuz figürü ve kadınlığıyla övünebilir. Her zaman formda ve sağlıklı kalmayı başarıyor. Middleton, kraliyet ailesinin bir üyesi olarak tüm sorumluluklarını yerine getiren şefkatli, özverili bir annedir.

Çok güzel bacakları ve ince bir beli var. İstediği rakamın spor aktiviteleri sonucu olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama genlerini unutmamalıyız. Ailesi kızlarını düzgün yetiştirmek için kesinlikle her şeyi yaptı. Annesi Kate için parlayan bir örnek.

Carol Middleton, yaşına rağmen kesinlikle zarif görünüyor. IV. Edward kuşağının varisi olduğu için kraliyet ailesine yerleşmek onun için çok zor olmadı. Carol’ı kızıyla karşılaştırın. Şimdi 60 yaşında ama genç kadınlar bile onun ince ve güzel bacaklarını kıskanabilir. Kate’in annesinin dünya dışı güzelliğini ve çekiciliğini miras alması oldukça mantıklı.

Cömertlikleri ve nezaketleri nedeniyle aslında millete en yakın olanlardır. Her ikisinin de giyim zevki ve tarzı aynıdır. Önemli etkinliklere katılırken genellikle kalın kumaştan yapılmış pantolonlar giyerler. Anne ve kızı şapkalara gerçekten düşkündür, günlük yaşamda, şok edici vücutlarını vurguladıkları kıyafetleri giymeyi tercih ederler. Onlar gerçekten anne-kız değil, kızkardeş gibiler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: