Kadın evinde egzotik bir hayvanat bahçesi inşa etti

Teksas, Austinde yaşayan Carly Henry, onları fırtınalı havalardan korumak için bir ay boyunca farklı renk ve büyüklükte onlarca hayvanı eve getirdi. Carlin bir doğal afet için iyi hazırlandığını hissetti. Yiyecek topladı ve evcil hayvanlar için klima satın aldı. Ancak fırtına çıkınca evlerde elektrikler çalışmadı.

İnsanlar olmasaydı tüm hayvanlar ölürdü. Böylece Carl, donun özellikle tehlikeli olduğu sürüngenleri ve diğer hayvanları getirmeye başladı. Üç dev kaplumbağayı taşımanın maliyeti ne kadardı? Her biri 30-60 kilogram ağırlığındaydı, bu yüzden kelimenin tam anlamıyla yere sürüklenmeleri gerekiyordu.

Ancak, adrenalinin etkisi altında, Carly bir şekilde ikisini kendi başına eve götürmeyi başardı. Carl ancak fırtınadan ciddi şekilde zarar görebilecek tüm yaratıklar evinin çatısı altındayken sakince nefes alabildi. Küçük evi köpeklere, dev kaplumbağalara, keçilere ve yavru kuzulara barınak oldu.

Şaşırtıcı bir şekilde, geçici duvarların dışında kendilerini bekleyen tehlikeyi hissediyormuş gibi, tüm canlılar aynı çatı altında toplandı ve kendilerini çok huzurlu tuttular. Yemek odasındaki şöminenin başında ısındılar ve tartışmayı akıllarına bile getirmediler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: