Adam, yavruları geri verme zamanının geldiğini anlayınca ağladı

Mike’ın arkadaşları onun hayvanları sevdiğini bilselerdi, buna asla inanmazlardı. O kaba, dövmelerle kaplı ve pitbul onun yanında harika görünecek. Bu sert görünüşlü adamın sadece küçük kedileri sevmediği, hatta ağlayabildiği ortaya çıktı. Birkaç ay önce kahramanımız faaliyet alanını değiştirmeye ve hayvanlarla çalışmaya karar verdi. Sonrasında şu sözlerle bir telefon aldı.

Adam, “Çok heyecanlandım” diye itiraf ediyor. Tabii ki kabul etti ve kısa süre sonra evinde küçük yün topları yaşamaya başladı. Dört çocuk kanatlarının üzerinde sürünerek yiyecek istedi. Üçü “erkek” idi ve kar beyazı kedi bir kızdı. Mike ona Leah adını verdi.

Çocuklara bakan adam gözlerine inanamadı. Bütün bunlar gerçekten onun başına mı geliyor? Bu küçükler için bir “baba” olmayı gerçekten kabul etti. Çocuklar büyüdü ve obez oldu. Ama adam depresyondaydı. yavru kedileri bir barınağa iade etmek zorunda kaldı. O “Gözyaşlarını tutmaya çalıştım. Ayrılık hüzünlü ve acı vericiydi.” diyor.

Adam, küçük yavruları eve götürmeyi kabul ettiği için bir an olsun pişmanlık duymadığını itiraf ediyor. Artık onları kendi çocukları gibi sevecek sahiplerle tanışmalarını umuyor. Dünyada Mike gibi harika insanlar olduğu için çok mutluyuz. Küçük hayvanlarının kesinlikle emin ellerde olacağına inanıyoruz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: