Pizzacı barınak köpeklerinin fotoğraflarını kutuların üzerine koyar

Bir pizza sipariş ettiğinizde, onu tanıdık bir kutuda almayı beklersiniz. Yedikten sonra bunu çöpe atıyorsunuz. Ancak bir Amerikan pizza şirketi, müşterilerine pizzalarıyla daha fazlasını sunuyor. New York merkezli Just Pizza & Wing Co., pizza kutularında köpeklerin güzel fotoğraflarının bulunduğu el ilanları dağıtıyor.

Ancak en iyisi: hayvanı pizza kutusundaki barınaktan eve götüren kişi pizzacıda 50 dolarlık hediye çeki alacak. Fikir, üç çocuğuyla birlikte Hayvan Refahı Derneği’nde gönüllü olan Mary Loweden geldi.

Mary, daha fazla hayvanın sevgi dolu aileleri bulmasına yardımcı olmak için örgütün başkanı Kim Larus ile temasa geçti. Mary “Bir akşam Kim bana şöyle bir mesaj gönderdi: Hey, pizza kutularına köpek resimleri koymaya ne dersin? Burada hepimiz hayvanları çok seviyoruz, bu yüzden şirketin onayını aldım ve doğruca işe koyuldum.” söyluyor.

Marynin dediği gibi pizzacı çok daha fazla sipariş alıyor. Restoran haftada yaklaşık 600-800 kutu kullanmasına rağmen, birkaç gün içinde 500 kutu teslim etmişler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: