Köpekler sokaklarda yabancılara sarılmayı sever

Köpeklerin hangi temelde arkadaş seçtiği bilinmemektedir. Ama birine aşık olurlarsa, bu duygunun gücünün hiçbir sınırı yoktur. Böylece, arkadaş canlısı alıcı Louboutin, neredeyse her yoldan geçene sevgi göstererek hassasiyetten kaçınmaz. Sahibi Cesara göre, evcil hayvanın sevgi dolu doğası nedeniyle, Loubie ile akşam yürüyüşleri saatlerce sürüyor.

Yabancıyı gören arkadaş canlısı köpek, tıpkı bir insan gibi ona sarılmak için ona koşar. Bu şaşırtıcı davranışı nedeniyle, Loubie’ye “sarılan köpek” lakabı verildi. Her şey güzel görünüyor. Böylece yoldan geçenler dostça bir av köpeğini reddedemezler. Yerel sakinlere göre, Loubie ile kucaklaştıktan sonra biraz daha mutlu hissediyorlar. Köpeği tanıyanların çoğu, “mutluluk dozunu” almak ve birikmiş sorunların yükünden kurtulmak için özellikle ona yaklaşıyor.

Louboutin, Instagramda iyi bilinir. Sıra dışı köpeğin sayfasını 190 binden fazla kişi takip etti. Birkaç yerel yayın köpek hakkında yazdığında, Loubie evcil hayvanlara adanmış çeşitli etkinliklere ve konferanslara davet edilmeye başladı.

Köpek kendini terapötik bir köpek olarak denedi, inanılmaz nitelikleri işe mükemmel bir şekilde uyuyor. Uluslararası Doktorlar Günü’nde Lubin, tüm doktorları ve hemşireleri kucaklamak için yerel hastanenin etrafında yürüdü. Birçok New Yorklu için, şehirdeki koronavirüs salgınının zor zamanlarında bir umut sembolü bile oldu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: