Dünyanın en küçük köpeği hikayesi

Yavruları hemen hemen herkes sever. Gelecekte, yetişkin köpekler, sahiplerinin güçlü ile cesur savunucuları olurlar. Fakat bütün köpek çocuklarının büyümediği ortaya çıktı. Bazıları aynı boyda kalır ve çekiciliğini kaybetmez. Chihuahua Tudi böyledir. On haftada, altı santimetrelik bir köpek yavrusu 300 g ağırlığındadır.

Boyu ortalama bir elmadan büyük olmamasına rağmen hayvanın büyümesi ve gelişmesi normal sınırlar içindedir. Toody, eğer büyümezse, Guinness Rekorlar Kitabı’na dünyanın en küçük köpeği olarak girme fırsatına sahip. Bunu iki ay içinde öğrenmek mümkün olacak.

Kural olarak, Chihuahua köpekleri ortalama 2-3 kg ağırlığındadır. Bu tür yavrular son derece nadir. Ona yemek için sadece birkaç küçük öğün yeterlidir. Sahipleri, birdenbire üzerine basmamak için evin çevresinde çok dikkatli davranıyorlar.

Bugün dünyanın en küçük köpeği, 700 g ağırlığında ile 10 cm boyunda Bu-Bu adlı chihuahuadır. Tudynin şampiyonluğu kazanmak için bütün şansları vardır. Sadece ona bakınız. O güzel değil mi?

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: