Köpek doğru zamanda kayıp çocuğu buldu

Alman Çoban köpeği, insanlara hizmet etmek için yaratılmış bir cinstir. Genel olarak bu köpekler yetkililerde ile kurtarma hizmetlerinde çalışır. Her köpeğin kendi görevi var. Bazıları suçluları tutuklar, bazıları gümrükte çalışır, bazıları ise insanları kurtarır. Alman Çoban köpeği Perseus profesyonel kurtarıcıdır.

Geçen hafta, Percy bir kez daha gerçek bir hizmet köpeği olduğunu doğrulayarak kayıp çocuğu buldu. Büyükanne, aile mezarlığını ziyaret etmeye karar verdi ve torununu da yanına aldı. Yaşlı kadın çevresini temizlerken çocuk gitti. Büyükanne torununun izni tutmadı. Onu hiçbir yerde bulamadı.

Bunun üzerine kadın polise başvurdu. Kurtarma ekipleri hemen olay yerine gitti, Perseus da yanlarındaydı. Çobana talimat verilmiş ile 5 dakika sonra Perseus onu takip etmiştir. Çocuğun oturduğu sıranın yanında kayıp çocuğun kokusunu aldı. Bir süre sonra Perseus bebeği buldu ama o bu zaman bataklığa düştü. Çocuk korkmuştu ve böyle bir durumda nasıl davranacağını bilmiyordu.

Çocuk çıkarılıp muayeneye gönderildi. Neyse ki, çocuk yaralanmadı. Perce, mükemmel çalışması için bir iltifat aldı. Çocuk, büyükannesine bir daha ondan kaçmayacağına söz verdi. Umarız sözünü yerine getirecek.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: