Köpek trenin donmuş hatlarını terk etmeyi reddediyor

Aç köpek iki gün üst üste tren raylarında trenlerin altında yatarak başka bir köpeği koruyup ısıttı. Bu dokunaklı bağlılık hikayesi, Facebook kullanıcılarından biri olan Dennis Malafe tarafından anlatıldı.  Dennis’in arkadaşları ona birkaç gündür yakındaki bir trenin traverslerinde yatan iki köpekten bahsetti.

Varışta köpeklerden birinin yaralandığı ve ayağa kalkamadığı ortaya çıktı.Diğer köpek çaresizce kız arkadaşını savunur. Hayvanların yardımına gelenler ilk dakikalarda onlara yaklaşamadı. Sadık köpek, yaralıya dokunmasına izin vermedi. Dennis ve arkadaşları, iki köpek geçen trenlerden saklanınca şok oldular.

Köpek, kaçabilmesine veya kenara çekilebilmesine rağmen, hareketsiz köpeği örterek ve yere bastırarak trenin altına yattı. Bilindiği gibi, iki gün üst üste yaptı ve kendini riske attı. İnternet kullanıcıları köpek çiftine yeni Romeo-Juliet adını verdiler. Dennis mesajında ​​insanları iki sadık hayvan örneğini izlemeye davet ediyor.

Bir süre sonra köpekleri raylardan indirmeyi, ilk yardım sağlamayı ve bir barınağa götürmeyi başardılar. Dennis, köpek sahiplerinden veya onları eve götürmek isteyenlerden kendisiyle iletişime geçmelerini istedi. Şu anda iki aile, köpeklerin kendilerine ait olduğunu iddia ederek mesajına çoktan yanıt verdi. Muhtemel sahiplerden birine göre, talihsiz evcil hayvanlar demiryolu geçidinde kayboldu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: