Antonnio Banderassın kız arkadaşı ve büyük kızı

Antonnio Banderass, en güzel ve çekici erkekler listesinde birden fazla kez yer aldı. Başarılı oyuncu iki kez evlendi, her iki evliliği aktrislerle oldu. Banderassın ilk karısı, İspanyadan Anna Lezza adında bir aktris oldu. Banderass, Hollywooda davet edildiğinde sevgilisiyle oraya taşındı. Ancak ne yazık ki, film endüstrisindeki kariyeri, Ana ile olan ilişkisini kelimenin tam anlamıyla bozdu.

Yeni filmin çekimleri sırasında Antonnio, ikinci eşi Melannie Griffithla tanıştı. Çift on sekiz yıldır birlikte yaşıyor ve güzel kızları Stellayı ve Melanienin eski kocasından olan ilk kızını büyütüyor.

Ama evliliklerinin son yıllarında sürekli olarak birçok skandala ve anlaşmazlığa karışan çift, kısa sürede boşanma kararı aldı. Trajik boşanmalarından sonra, Banderass kararlılıkla bir daha evlenmemeye karar verdi.

Son zamanlarda yetenekli oyuncu, Niccole Campbell adında bir Alman kadınla tanıştı. Uzun süre bir bankada çalışıyordu, fakat son aylarda kız kardeşi ile o kendi işini kurdu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: