Zavallı köpek, diğer savunmasız yavrulara şefkatli bir anne oldu

Anne köpek, çaresiz yavrulara bakarak acısını yendi. İşte üç çocuğundan ikisini kaybeden ve o zamandan beri depresyonda olan bir anne köpek. Neyse ki, bir süre sonra şimdiye kadarki en iyi hediye olan 6 çaresiz yavru buldu.

Bir gün barınak görevlileri, araçtan atılan 8 çaresiz yavruyu aradı. Ne yazık ki ikisi ölmüştü, diğerlerinin acil desteğe ihtiyacı vardı. İşçiler Blossom’ın tepkisinden korktular. Ancak tatlı kız yeni bebeklerini büyük bir zevkle karşıladığı için endişelenmeye gerek yoktu.

Yavruları gördükten sonra Blossom, anne rolünü hızla kabul etti ve onları temizleyip beslemeye başladı. Bütün yavruların güzel isimleri var. Nazik köpeğin ailesi yeniden kuruldu.

Bu anne köpeğin hayatının nasıl değiştiğini ve tekrar mutlu olduğunu görmek oldukça keyifli. Kendi bebeklerini kaybetmesine rağmen, diğer savunmasız yavrular şefkatli annelerini buldular. Hepsiyle çok ilgilenir. Bir süre sonra anne ve tatlıları evlat edinmeye hazır olacak.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: