Pitbull, yavru yetiştirmekle görevlendirildi

Üç yıl önce, California’dan Lagenis, pitbul Ozzieyi  evlat edindi. Köpek, kedi Normi ​​hariç, ailenin tüm üyeleriyle hızla arkadaş oldu. Ozzie kürke dokunmuyor ve Norm büyük arkadaşını görmezden geliyor. Bununla birlikte, pitbul hala bağımsız bir evcil hayvanın güvenini kazanmayı umuyor.

Köpek sahibi Jennifer Lagenis “Ozzie inanılmaz derecede arkadaş canlısı, kibar, sarılmayı ve öpmeyi seviyor” dedi. Ozzienin hayatı mükemmel, bir köpeğin mutlu bir yaşam için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip. Ozzie’nin birisine bakması gerektiği ortaya çıktı. Jennifer, Winnie adında başka bir hamile sokak kedisini evlat edinmeye karar verdiğinde, pitbull’un hayatı sonunda mantıklı geldi.

Birkaç gün sonra, Winnie beş sevimli yavru doğurdu. Bu olay köpeğin normal hayatını alt üst etti. Sahibi “Ozzi’nin yeni doğanlara yaklaşmasına izin verir vermez mutluydu” dedi. Norm’un aksine, anne kedi büyük köpeğe daha sadıktı ve yavrularını büyütmesine izin verdi. Ozzie sadece bunu bekliyordu.

Pitbull, beş koruyucu çocuk için gerçek bir dadı oldu. Yemekten sonra tenlerini yalıyor, karınlarına masaj yapıyor, minik yüzlerini temizliyor. Jennifer dört yavru kedi evlat edinmeyi ve bir çocuğu kedinin annesine bırakmayı planlıyor. Minik kedi çocukları emeklemeyi öğrenir öğrenmez çevrelerini keşfetmeye başladılar. Ozzie, yanlışlıkla onları yaralamamak veya zarar vermemek için her yavru kedinin etrafından dikkatlice dolaştı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: