İnsanlar balık tutmaya gitti, ama…

Bir gün Alabama’da yaşayan Amerikalı bir aile, bir tekne kiralayarak akşam yemeği için balık tutmaya gitti. Ancak, kimse onları ne tür bir avın beklediğini tahmin etmedi.

Steve Crews bir kez daha yemi attığında, uzaktan bir kaplumbağaya benzeyen bir tür kızıl saçlı yaratığın suda yüzdüğünü gördü. Aile, kimin yüzebileceğini görmeye karar verdi. Onlar yaklaştıklarında, buldukları karşısında şok oldular. Kırmızı bir kedi tüm gücüyle suda çırpınıyordu.

Galiba suya düşmüş ve akıntı onu açık denize taşımış. Aile suya bir borç ağı attı ve gemideki zavallı şeyi avladı. Böyle bir keşiften sonra kimse balık tutmayı düşünmedi. Tekne kıyıya dönerek kediyi veterinere götürdü. Doktor, ortaya çıktığı gibi tamamen sağlıklı olan çocuğu muayene etti, sadece çok bitkindi.

Steve kızıl saçlı evcil hayvanı arkadaşlarına verdi. Ancak bir süre sonra çocuğu çok hareketli olduğunu söyleyerek geri verdiler. Sonrasında aile kediyi tutmaya karar verdi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: