Çift 8 yavrusunu kurtardı, ancak bir diğeri çöp yığınında ağladı

Çöplükte yaşayan küçük yavruyu kurtarmak çiftin iki gününü aldı. Çoğu insan çocuğun yanından geçerdi ama genç adam ve karısı çocuğu dışarı çıkarıp güvenli bir yere götürmeye karar verdiler. Yerel bir hayvan kurtarıcısı olan Nicki Martinez, yardıma ihtiyacı olan bir kadınla tanıştı. Evinde dokuzu yavru olmak üzere birkaç düzine evcil hayvanı vardı. Sahibi onlarla ilgilenemez veya tedavi edemezdi.

Kadın tüm kedileri ve yavru kedileri tıbbi bakıma götürmeyi kabul etti. Nick ve kocası sadece sekiz yavrunun yardıma ihtiyacı olduğunu düşündü, ancak kısa süre sonra küçüklerden birinin başının dertte olduğu anlaşıldı. Kız, kadının evinden sekiz yavru kedi alırken, büyük bir inşaat enkazı yığınının içinden ağlayan bir yavru kedi duydu.

Nickin kocası çöpü kazmaya çalıştı ama çocuk içeriye saklandı, onu bulamadılar. Çift daha sonra sekiz yavruyu eve götürdü ve ertesi gün dokuzuncuyu aramak için geri döndüler. Nick’in kocası uzun zamandır aradığı hayvanı sonunda gördü. İki saat sonra adam bebeği tuzaktan çıkarmayı başardı. Purry eve getirildi, yıkandı ve diğer sekiz yavruyla tanıştırıldı.

Yavrular buna kadar çamurda yaşıyordu ve açlıktan ölüyordu. Ama şimdi sıcaklar, hatta oyuncaklarıyla oynuyorlar. Bir kız olduğu ortaya çıkan hayatta kalan dokuzuncu kedi yavrusu Jolie olarak adlandırıldı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: