Dev doberman kızın hayatını kurtardı

Bütün hayvanlar tehlikeli görünmüyor, bazen hayat kurtarıyorlar. Brruno o kahramanlardan biri. Margarita, Nick ile üç yaşındaki kızı yürüyüşe çıktı. Kalbin durduğu ve tüm dünya gözümüzün önünde koştuğu durumda yaşadılar.

Karı koca yan yana yürüyorlardı ve topla oynayan kızları biraz daha koştu. Aynı zamanda, kadın Doberman köpeğiyle biraz geride yürüyordu. Endişelenmek için neden yoktu. Beklendiği gibi köpeğin sahibini sıkıca tutan tasması vardı.

Çocuk köpeğe yakındı. Ancak bir saniye içinde, hayvanın aniden sahibinin elinden düştüğünü, köpeğin gücünden düştüğünü gördüler. Ebeveynler korktu, bağırıp ileri koştu. Dünya durmuş gibiydi. Kız sırt üstü düştü ve ağladı. Doberman çocuğun önünde durdu. Herkes eylem noktasındayken, şaşırdılar. Köpek az önce çocuğu kurtardı.

Kız kaçtığında, üç adım sonra kanalizasyon deliği var idi. Ebeveynler, çocuğunu sonsuza kadar kaybedebileceklerini anladılar. Ağlayarak köpeğe ile sahibine teşekkür ettiler. Daha sonra tüm bu insanlar ve köpek bağlantılarını kaybetmedi, iyi arkadaş oldular.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: