Dikkat çekici bir aile portresi için poz veren muhteşem aslanların benzersiz fotoğraf serisi

Fotoğrafçılar için aile portreleri çekmek kolay bir iş değil. Ailedeki herkesin fotoğraf çekimi için hazır olduğundan emin olmaları gerekiyor. Bir ailede 8 çocuk olduğunu düşünün. Bu sefer fotoğrafçının insanlarla hiçbir ilgisi yoktu. “Müşterisi” sevimli aslanlardan oluşan bir ailedir.

Adam, kamerasında 8 sevimli küçük yavrusu olan üç aslan yakaladığı için şanslıydı. Buna mükemmel bir aile fotoğrafı çekimi demeye cüret ediyoruz.

Fotoğrafçı yolda üç aslanı nasıl gördüklerini anlattı ve anı kaybetmemeye karar verdi. Minik aslan yavruları aslanlara katılıp mükemmel bir aile portresi oluşturduğunda daha iyiydi. Hayvanlar fotoğrafçıya özel bir fırsat verdi. Hayvanları ilgisiz bırakmak suçluluk olurdu.

Tanzanya’daki bu milli park, zebra ve antilopların yıllık büyük göçü ile ünlüdür. Yiyecek bolluğu sayesinde bu bölgede yaşayan birçok aslan var. Büyük kedilerin kendilerine hayran olamamaları üzücü ama bu olağanüstü fotoğrafların kimseyi kayıtsız bırakmayacağından eminiz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: