Genç kız 68 yaşındaki bir adamla evlendi

23 yaşındaki Kanadalı kadın Stephanie Wolper, babasının ya da büyükbabasının yaşındaki adamla evlendi. Genç çiftin arasındaki fark, birbirlerine aşık olmalarına, harika aile kurmalarına, aynı zaman çocuğu olmalarına engel olmadı. Ailelerinin etrafında dolaşan çeşitli dedikodulara dikkat etmeyerek birlikte harika hayatın tadını çıkarmaya devam ederler.

Kızın o sırada çalıştığı barlardan birinde tanıştılar. Aralarında hemen sempati doğdu. Adam yeni kız arkadaşını eve götürdü ve ertesi gün onu bir randevuya davet etti.Bugün Don 69 yaşında, ancak yaşından çok daha genç görünüyor. Donun itiraf ettiği gibi, genellikle 30 yaşında hissediyor. Genç kadın ve küçük oğlu ona yeni nefesini verdi.

İlk başta çiftin akrabaları ve arkadaşları şaşırdı, ciddi olmadıklarını düşünerek birlikteliklerini kabul etmediler. Ama çiftin bebek beklediklerini öğrenir öğrenmez tavırları hemen değişti. Küçük Lachlan akrabalarını bir araya getirmeyi başararak anne ve babasını daha mutlu etti.

Bu hikaye, yaşı ne olursa olsun herkesin sevebileceğini veya sevilebileceğini bir kez daha kanıtlıyor. Sonuçta, bir kişi sevgilisiyle tanışırsa, yaş hiç önemli değil. Önemli olan mutlu olmak, sevmek ve sevilmek.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: