Köpek, geyik ailesinin en iyi arkadaşı oldu

Farklı türler arasındaki dostluk şaşırtıcı. Bu sefer 11 yıldan fazla süren özel bir ilişki var. Geyik Buttons ve en iyi arkadaşı Golden Retriever G-Bro ile tanışın. G-Bro’nun sahii Lorrie, geyiği kurtardığında ona nasıl bakacağını bilmiyordu. Arkadaşlarından birinin geyik yetiştirme deneyimi olduğu için geyiği nasıl besleyeceğini öğrenmek için onu çağırdı.

Buttons kısa süre sonra Lorrienin ailesinin bir üyesi oldu. Özellikle harika köpeği G-Bro ile arkadaş oldu. Buttonsı vahşi doğaya bıraktıktan sonra, Lorriese derin bir sürprizle geri döndü. Nazik ailesini neredeyse her gün ziyaret etmeye devam etti. Onu seven ve ona çok iyi davranan ailesi olmadan yaşayamazdı. Günlük ziyaretlerinin nedenlerinden biri de en yakın arkadaşı G-Bro’yu görmekti. Aralarındaki özel bağ inanılmazdı.

Bir defa, Buttonsın yardıma ihtiyacı olduğunda, tekrar ortaya çıktı. O bebeklerini gösterdi ve onları büyütmek için ondan destek istedi. Özellikle bu yardımı, annelik görevlerini onunla paylaşan en yakın arkadaşı G-Bro’dan bekledi. G-Bro geyiğin bebeklerini ilk gördüğünde çok dokunaklı ile heyecanlandı. Babaları oldu ve küçük yaratıklara hayran kaldı.

G-Bro onlarla oynadı, onlarla ilgilendi ve onlar için koruyucu bir muhafız oldu. Nazik, sevecendi, onları her zaman yaladı. Böylece her gün Buttons, sanki G-Bro’dan dışarı çıkmasını istermiş gibi düzenli olarak ön kapıda belirdi. Hatta kimse ona cevap vermediğinde patisiyle kapıyı çaldı. Kapı açıldığında, davet beklemeden eve girdi. Buttons kendini hala ailenin bir parçası olarak görüyor. Muhteşem ikili dışarıda olmayı, yürüyüşe çıkmayı, karda oynamayı severdi ama en sevdikleri şey birbirlerini temizlemektir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: