Köpek hiçbir ayakkabıya kayıtsız kalamaz

Çok komik köpek Taterle tanışın. O evecen sahipleriyle hayatın tadını çıkarıyor. Hayvan çok oyuncu ve mutludur ve bazen aile üyelerini eğlendirerek çılgınca şeyler yapar.

Tater, evlerinin ağzına alabilecekleri her eşyayla ilgilenirler. Özellikle ayakkabılarla oynamayı sever ve biri ayakkabılarından birini kaybederse kime başvuracağını bilir. Sevgili hayvan her zaman ayakkabılarını iade etmeye hazırdır.

Bir gün çok ilginç bir olay yaşandı. Köpek, annesinin ayakkabılarından birini getirmek istedi, ilk dikkatini çeken ayakkabılar oldu. Tater annesinin buna ihtiyacı olduğundan emindi. Bu yüzden ayakkabıyı annesine götürmek için acele etti.

Ne yazık ki ayakkabılar ağızda tutacak kadar rahat değildi. Bu yüzden tüm yüzünü kapladı, annesini ona güldürdü. Köpek öyle davrandı ki hiçbir şey olmadı, her şey harikaydı. Sahne çok komikti, kadın kamerasıyla anı yakalamak için acele etti. Yakında sosyal ağlarda çok popüler oldu.

 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: