Ünlü aktör Adriano Celentano’nun ailesi

Hepimiz Adriano Celentano’yu harika ve yetenekli bir komedi oyuncusu olarak tanıyoruz. Filmleri şüphesiz tüm dünyada iyi bilinmektedir. Onun müzikleri hala insanların kalbini çalmaya devam ediyor. Ama belki de özel hayatı ve ailesi hakkında çok az şey biliyorsunuz. Özel hayatının başarılı ve gerçekten örnek olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Celentano hayatı boyunca aynı kadını sevmekten gurur duyuyordu. Ayrıca eşler harika çocuklarına hayran kalıyor: kızları Rosita ve Rosalind ile oğulları Giacomo.

Oyuncunun en büyük kızı 1965’te doğdu. Ailesi oldukça genç ve kariyer yapmakla meşgul olmalarına rağmen, ona en iyisini vermeyi başardılar. Sevgi dolu eşler de ona kalplerinin derinliklerinden gelen sevgi ve şefkati verdi. Rosita, babasının kariyer adımlarını takip etmeye karar verdi ve müzikle ilgilenmeye başladı. Ama sonunda ünlü bir TV sunucusu oldu. Rosita kendi başına başarı elde etmek istediği için ebeveynlerinin isimlerini gizlemek için elinden geleni yaptı.

İlk çocuklarının doğumundan bir yıl sonra, 1966’da Giacomo doğdu. Mezun olduktan sonra Giacomo orduya gitti ve ardından tasarım fakültesinde okudu. Saf tutkusu müzikti ve 23 yaşında ilk albümünü çıkardı. Ancak uzun süredir devam eden hastalığı nedeniyle sahneyi bırakmak zorunda kaldı. 1996 yılında hayatının aşkıyla tanıştı, evlendi. Kadın, hastalığından sonra depresyondan çıkıp sahneye dönmek için enerjisini, coşkusunu yeniden kazanmasına çok yardımcı oldu.

İkinci kız, Temmuz 1968’de doğdu. En küçük kızı her zaman yasaları ihlal ediyordu. Daha sonra, yetiştirilmesinde çoğunlukla annesinin yer aldığını, babasının sürekli olarak kariyeriyle meşgul olduğunu itiraf etti. Ancak tüm bunlara rağmen, kız oyuncu olmayı seçti. Hatta bazı filmlerde rol aldı ve ödüller aldı. Daha sonra şarkı söylemeye karar verdi. Daha ilginç olanı, bayanın röportajlardan biri sırasında hem erkeklerden hem de kadınlardan hoşlandığını itiraf etmesi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: