Köpeğin hayatı bir film gibidir

Bonya adını taşıyan köpek beslendiği kafede bulundu. O eceleri müessesenin topraklarını korudu.Ailesi vardı, ancak dört yıl sonra sahipleri hayvana ihtiyaç duymadıkları için onu terk ettiler. Bunun yerine safkan Alman kurdu getirdiler. Bonya gereksiz hale geldi.

Köpek evcil olduğu için sokak hayatına alışamazdı. Her gün yiyecek, yeni bir barınak aramak zorundaydı. BöKendisini birçok sokak köpeğinin yaşadığı bir çöplükte buldu. Bonya doğası gereği çok sakin ve arkadaş canlısıydı, bu yüzden çöp depolama işçisi onu hemen sevdi.

Bir defa köpek çok hastalandı. Adam onu dairesine götürdü ve köpeği iyileştirmek için her şeyi yaptı. Kısa süre sonra adama çok bağlandı ve artık yalnız hissetmiyordu. Birlikte yürüdüler, balığa gittiler, birlikte uyudular ve 3 yıl birlikte yaşadılar.

Ama bir gün adam hastalandı ve hastaneye kaldırıldı. Ondan sonra, onu bir daha hiç görmedi. Köpeğin gezici hayatı yeniden başladı. Sahibini çok özledi ve hiçbir şekilde evinden dışarı çıkmadı. Kafe çalışanları onu sevdi ve sık sık besledi. Kafe sahibi de köpeği beğendi. O tüm emirlerini yerine getirdi. Bu insanlar sayesinde köpek yalnız kalmadı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: