Polis köpeği çamurdan kurtarmak için acele etti

Memur John Kuligowski, yardıma ihtiyacı olan bir köpekle ilgili bir çağrı aldığında, hemen işe gitti. Memurlar geldiklerinde, gölette kafasını suda tutmaya çalışan büyük bir köpek gördüler.

Derin çamur nedeniyle mahsur kaldı ve karaya çıkamadı. Zavallı köpeğin kafası karışmış ve bitkindi, bu yüzden olabildiğince çabuk hareket etmeleri gerekiyordu. Yardımsever bir memur, yas tutan köpeği kurtarmak için yakındaki bir kayıktan kürek çekerek çıktı.

Ağır köpeği bisiklete bindirmeye çalıştı ama başaramadı. Daha sonra boğulan köpeği kurtarmanın başka bir yolunu buldu. Köpeği kıyıya götürdü. Artık Akela adlı köpek güvendeydi. Neyse ki, yaralanmadı. Akela giymek zorunda kaldıktan sonra bile mutlu görünüyordu.

Daha sonra yardım isteyen adam, köpeği sokakta yürürken gördüğünü söyledi. Otomobille çarpışmaktan kurtulan hayvan çamurlu bir gölete düştü. Görevlinin cesur çabaları sayesinde bir canlı hayatta kaldı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: