Adam köpeklerin bakımı için kendi birikimlerini harcıyor

Bai Yan bir polis köpeği eğitmenidir. Genellikle şehirlerde ve illerde düzeni sağlamaya yardımcı olan hayvanlara bakar. Onlar bazı yaşa geldiklerinde hak ettikleri dinlenmeye gönderilirler.

Bai, dört ayaklı emekli hayvanlara alışılmadık barınak yaratmaya karar verdi. Polis, hizmetten sonra hayvanı almaya hazır olan hizmet köpeklerinin potansiyel sahiplerini kontrol etmiyor. Şu gerçek Baie ilham verdi. Eğitmen, hayvanların gelecekteki kaderi hakkında ciddi endişeliydi ve onlar için mükemmel koşullar yaratmaya karar verdi.

Eğitmen, koğuşlarının gelecekteki kaderi hakkında ciddi şekilde endişeliydi ve onlar için mükemmel koşullar yaratmaya karar verdi. Cömert adam projeye yaklaşık 150.000 dolar harcadı. Yaşlılara barınak, bitişik bir alana sahip büyük bir evdir. Burada hayvanlar kendilerini rahat hissedebilirler. Bai, hayvanlarına iyi koşullar sağlar. Onların hiçbir şeye ihtiyacı yok.

Bai, yaşlı köpekleri haftada birkaç kez ziyaret ediyor. Eve geldiğinde, evcil hayvanlara kahvaltı ile kişisel olarak davranır. Daha sonra her hayvana ayrı ayrı zaman ayırır. Buna ek olarak, Bai her gün evin sakinlerinden birini yanına alır.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: