Maksim Gallkin, çocuklarının fotoğraflarını yayınladı

Rus TV sunucusu Maksim Gallkin kısa süre önce muhteşem ikizlerinin fotoğraflarını ve videolarını internette yayınlamaktan vazgeçti. Gallkin, Rus makamlarının eylemlerine dair keskin bir şekilde konuştuktan sonra, ailesiyle birlikte İsraile gitti. Birkaç aydır orada yaşamakta.

Alla Pugachevanın ailesi, tüm bu zaman boyunca yıldız ailesini sürekli eleştiren hayranların ilgi odağı oldu. Ne de olsa Maxim Galkin, fikrini söylemekten korkmayan ilk ünlülerden biriydi.

Hala sıradan Ukraynalıları desteklemeyi bırakmıyor, kurbanlara yardım etmek için defalarca para aktardı. Son zamanlarda, Maxim Galkin kurallarından sapmaya karar verdi. İnternette hayranlarının Harryyle Lisayı tatilde görebilecekleri bir video paylaştı.

Yıldız ailesinin hayranları bu videoya hayran kaldı.Çocukların çok büyüdüğünden ve tamamen tanınmaz hale geldiklerinden bahsettiler. Gallkin hayranları idollerini tekrar görmekten çok mutlu oldu. Daha fazla aile videosu ve fotoğrafı yayınlamasını istedi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: