Kedi yavrusu ile tıbbi köpeğin arkadaşlığı hikayesi

Bu, ana karakterleri gibi o kadar basit ama güzel bir hikaye ki, her şeyin gerçek olduğuna inanamazsınız. Cazibenin vücut bulmuş hali olan küçük beyaz yavru, koruyucusu olan yeni bir arkadaş buldu. Yavru kedi Skywalker, yaklaşık üç haftalıkken bir barınağa atıldı.

Ancak doğal karizmanın ortaya çıkmasıyla kurumun çalışanı Kim Downey onu hemen yanına aldı. Skywalker, yeni yerinde evin sahibi golden retriever Mojito ile buluşma bekliyordu. Büyük köpek, küçüğün bakıma ihtiyacı olduğunu hemen anladı. Böylece arkadaş oldular.

Muhtemelen dahil olan birkaç başka faktör vardır. Mojito terapötik köpek. Skywalker, bir kediye yakışır şekilde hala bencildir, ancak köpeğe çok bağlı olarak büyümüştür.Skywalker büyüdüğünde tatsız gerçeği kabul etmek zorunda kaldı: yavru kediye verilen ayrıcalıklar sona erdi.

Mojito arkadaşlıktan hala memnundur, ancak bakılması gereken “hastaları” vardır. Skywalker, köpeğin yoğun programına uyum sağlamak zorundadır.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: