Ormanda bilinmeyen bir hayvan bulundu

Garip görünümlü hayvan ilk olarak Ocak ayında Amerika’nın Spring Springs şehrinde görüldü. Hayvan bir evcil hayvan mağazasında dolaştı. O zamanlar yerlilere göründüğü gibi, neredeyse tamamen yünden yoksundu. Uzun ve acılı bir tedavi başladı. Hayvan acı çekiyordu, ancak sabunla ılık bir banyodan ve yaraların iyileşmesinden sonra kendini daha iyi hissetti.

İşlemlerden sonra rakun, artık o olduğuna hiç şüphe yoktu, tamamen farklı bir görünüme kavuştu. Hastalığın ortadan kalkması için gece gündüz bakım birkaç hafta sürdü. Merkezdeki yeni hastaya Serseri adı verildi. Şimdi dışarıda, ayrı bir hücrede yaşıyor. İyileşen bir rakunun tırmanabileceği iki havuzu, ağaçları vardır.

Servis personeli her gün aşırı uzamış saçlarını taradı ve yaraları temizledi. Serseri canlandı. Çok koşuyor, oynuyor ve güçleniyor.

Doktorlara göre, hayvanın tamamen iyileşmek için iyi fırsatları var. Tedaviden sonra, hayatını güçlü ve özgür yaşayacağı vahşi doğaya dönecektir. Kurtarıcı ile tanışmak Tobo’nun hayatını ikiye böldü. Yaşamak için sadece birkaç günü kalmıştı, ancak insanların sevgisi harikalar yarattı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: