Evsiz adam barınaktaki hayvanları kurtardı ve kahraman oldu

Hayırlı işler yaparsanız mutlaka size dönerler. O, barınak sakinlerini kurtarmak için hayatını tehlikeye atan Georgiadan Kate Valkerin hikayesiyle kanıtlanıyor. Artık zor zamanlarda sokaklarda yaşayan Kate Valker, ihtiyacı olanlara ne kadar yardım edebileceğini kendisi biliyor. 18 Martta yerel sığınakta personel yokken yangın çıktı. O sırada yakınlarda bulunan Keith Walker, hayvanların yardımına koşmaktan çekinmedi.

6 köpek ile 10 kedi dahil olmak üzere barınağın bütün sakinlerini kurtarmayı başardı. Kate Valkerin Bravo adında çok sevdiği evcil hayvanı var, bu yüzden ateşin altında kayıtsız kalamazdı. Adam “Köpeğim benim en iyi arkadaşım. O olmasaydı burada olmazdım, dolayısıyla yardım etmem gerektiğini bildim.” söyledi. Personel, Keith Valkere ile kenara çekilmeyen herkese teşekkür etti.

Sığınak müdürüne göre, yangın sığınağı tamamen yok etmedi, ancak yaşam için uygun değildir. Neyse ki, günler sonra barınak taşınacaktı. Böylece şimdi bütün sakinleri yeni güvenli yerde yaşayacak.

Barınak çalışanları evcil hayvanlara yavaş yavaş yeni bir yer inşa ediyor. Gönüllüler kenarda durmuyor, barınak görevlilerine yardım ediyor. Ana şey, nazik bir insanın çabaları sayesinde, barınağın tüm sakinlerinin artık güvende olması.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: