Kör köpek en destekleyici ve ayrılmaz kedi arkadaşına sahip

Artık farklı hayvan türlerinin dostluğuna şaşırmıyoruz. Bütün hayvanlar sevilmeli ve sevgilerini paylaşmalıdır. Ama bu sefer hayvanlar arasındaki en inanılmaz, özverili dostluğu görüyoruz. Spike ile Max, her ikisi de 8 yaşında evcil hayvanlardır. Spike bir köpektir, kedi olan en yakın arkadaşı Max ile vakit geçirmeyi sever.

Bu arada, köpeğin hastalığı bağlantılarını daha da güçlendirdi.Ameliyat oldu ama ne yazık ki köpek görme yeteneğini kaybetti. Şimdi kör köpek ne yaparsa yapsın Maxe güveniyor.Köpeğin körlüğünün yanı sıra sahipleri hayvanları bir barınağa götürdü.Aslında barınaktaki hayvanlar, bir sahibi oldukları zamandan daha fazla sevgi ve ilgi gördü. Evcil hayvanlar barındırılmadan önce günlerce dışarıda titredi.

Sonunda, insanlar üzücü hikayelerini duyduklarında şanslıydılar. Birçoğu trajediye şefkatle karşılık verdi. İnsanlar en özverili hayvanları evlat edinmekle ilgileniyorlardı. Şimdi Spike ve Maxın bu iki mucize için daha iyi bir yaşam sağlayan güzel anneleri var.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: