Nazik insanlar sokak köpeklerine ihtiyaçları olan her şeyi verdi

Güney Brezilya’da hava sokaklarda yaşayan birçok çaresiz hayvanın ısınması gerektiği kadar soğuktu. Örneğin, soğuk havaya dayanamayan bu zavallı köpekler, neyse ki bazıları fark etmiş. Onlara soğuktan korunmaları için rahat yerler sağlamıştır.

Doğduklarından beri sahiplerinin onları terk ettiğini ya da sokaklarda yaşadığını kimse bilmiyordu. Ancak bu güzelliklerin insan yardımına ihtiyacı olduğu aşikar. Otogar çalışanları bu güzelliğe kayıtsız kalamadılar, onlar için konforlu mekanlar hazırladılar.

Köpeklere sadece uyumaları için yatak vermekle kalmadılar, aynı zamanda onları günlük olarak beslediler. Yataklar eski lastiklerle yapılmış olsa da hayatlarını daha iyi hale getirdikleri için onlara minnettar olan hayvanlar için uygundur.

Hayvansever politikacı Fabian Rosa, sosyal ağlarda paylaştığı bu sahneden ilham aldı. Kısa sürede oldukça popüler oldu. İşçilerin kahramanca adımlarını takdir etti ve dünyamızda böyle iyi insanlar olduğu için mutluydu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: