Kurtarılan kedi ile pitbullun özel dostluğu

Villiam isimli bu kedi Florida’da 6 haftalıkken sokakta bulunmuş ve Gainesville şehrinde küçük barınağa yerleştirilmiş. Orada veterinerlik okuyan bir kız öğrenci tarafından fark edildi. Villiam çok kirli, pire kaplı ve korkmuş bulundu. Ama asıl sorun yüzüyle ilgiliydi.

Muhtemelen genetik bir mutasyon nedeniyle doğumda açıkça deforme olmuştur. Yüzü şimdi bir kuzgunun ya da bir bulldogun yüzünü andırıyor. Öğrencinin evinde Villiam, kızın da barınaklardan aldığı diğer hayvanlarla tanıştı.

Bunlarda pitbull Cora vardı. Villiam hemen köpeğe karşı çok hassas duygular beslemeye başladı. Cora da ona karşılık verdi. Şimdi birlikte uyuyorlar, birbirlerine sıkıca yapışıyorlar ve bir çift olarak birlikte yürüyorlar. Cora her zaman diğer hayvanlara karşı çok arkadaş canlısı olmuştur, ancak Villiamle hassas ilişkisi vardır.

Öğrenci, köpekle yavru kedinin nasıl arkadaş olduklarını görünce, Villiam’ı artık yanlış ellere vermeyeceğini anladı. Onu tutmaya karar verdi. Şimdi Villiam 10 aylık, neredeyse bir yetişkin, ama Cora ile arkadaş olmaya devam ediyor. Barınaktan kız tarafından geçici olarak eve getirilen diğer kedi ve köpeklerle iyi geçiniyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: