Köpek yavrularını yangında kaybetti

Sahibinin çiftliğinde yangın çıkınca 7 çocuğunu trajik bir şekilde kaybeden anne köpek Daisy ile tanışın. Köpeğin sahibi Jessica Woodruff “Bir an önce ahıra gitmeye çalıştık ama boşunda. Daisy alevle yüzleşmek istediği için onu dizginlemek zorunda kaldık” dedi.

Daisy çok mutsuz olduğu için odağını kaybetti. Köpek havlıyor ve ahırın yanındaki bir sandalyede oturuyordu. Sahibi “Kalbim bu emziren anne için ağrıyordu. Tek ihtiyacı olan, çocuklarının doğumuydu.” düşünuyordu.

O anda sahibi bir şey yapmaya karar verdi. Daisy’nin harika miniklerini internette paylaştı. Kimsenin anne köpeğin bakabileceği koruyucu çocukları olup olmadığını sordu.

Jessica “Lorna Murphy adında bir kadın benimle temasa geçti. Köpeği Chloe, doğum yaptıktan kısa bir süre sonra öldü ve 8 sevimli bebeği yetim bıraktı. Daisy hemen yavruları beslemeye başladı, çok mutlu. Çocuklar büyüyünce eve dönecekler ama anne şimdi mutludur.” dedi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: