Köpek ailesini korumak için canını feda etti

Dünyanın en sadık yaratığı sorulduğunda, çoğumuz böyle cevap vereceğiz: “bunlar köpekler”. Ancak bilinmesi gereken önemli olan, aynı zamanda en çok fedakarlık yapan hayvanlar da olmalarıdır. Kulağa şüpheli gelebilir ama burada, sahibini ayı saldırısından kurtarmaya karar veren ve hayatını feda eden bir köpeğin gerçek hikayesidir.

11 Şubat 2018’de Stephen Parisi ve Cathi Henn, evli bir çift 3 köpekleriyle yürüyüşe çıktı. Bu, Pete adlı 14 yaşındaki köpeğinin hayatlarını kurtardığı gündü. Stephen diğer 2 küçük yavruyu güvenli bir yere götürmeye çalışırken köpek dev bir ayıyla karşılaştı. Ne yazık ki, sahibi Peteye geri döndüğünde derinden yaralandı.

Çift bir dakika bile tereddüt etmeden hayvanı hastaneye götürdü ancak veterinerler yaraların ciddi olduğunu ve köpeğin yaşama şansının olmadığını dediler. Ancak bu kişiler kahraman köpeğin hikayesini kamuoyuna duyurmaya karar verdiler ve Instagram’da dokunaklı bir paylaşım yaptı.

İnsanların tepkisini ve dikkatini çektiler. Birçoğu, kahraman köpeklerini kaybeden çift için rahatlatıcı sözler söyledi. Bu, köpeklerin sahipleri için kendilerini feda ettiği yüzlerce hikayeden biridir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: