Otobüs şoförü hayvanların otobüse girmesine izin veriyor

Birçok insan bir yağmur fırtınasını heyecan verici olarak bulsa, kimse bunu kendi başına deneyimlemek istemez. Neyse ki insanlar en yakın mağazaya veya kafeye koşarak içeride bekleme fırsatı buluyor. Ancak hayvanlar, özellikle de evsizler için her şey o kadar kolay değil. Bir ağacın altına veya sokakta buldukları herhangi bir örtünün altına saklanabilirler. Ancak bir restorana veya dükkana girerlerse, kesinlikle kovalanacak.

Ancak bazen fırtına sırasında korku içinde sokakta oturan zavallı hayvanlara dikkat eden şefkatli insanlar vardır. Arjantin, Buenos Aires’te her zamanki rotasını süren otobüs şoförü başıboş köpekleri gördüğünde güzel adım attı.

Bu şehirde otobüslerde köpek taşımak yasaktır. Ancak sürücü bir sonraki durağa gitmek yerine kaldırıma çıktı. Otobüsün kapısını açtı ve başıboş köpekleri sıcak, kuru kabine götürdü. Köpekler, hava koşullarından korunmak için inanılmaz mutluydular ve şoförün yanına, otobüsün aşağısına oturdular.

Yolcular küçük köpeklere dikkat etmeye ve fotoğraflarını çekmeye başladı. Görüntüler dünyaya yayıldı ve nazik, şefkatli otobüs şoförü gerçek bir kahraman oldu. Sürücünün kuralları ihlal etmesine rağmen, patronu böyle bir davranıştan memnun kaldı. Yağan yağmurda oturmaya zorlanan hayvanların üzgün yüzlerini gördüğünüzde, farklı tepki vermeniz neredeyse imkansız.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: