Sevimli köpek sadece istediğini aldığında uyur

Akıllı köpek, annesi yatağını toplayıp üzerine bir battaniye örttükten sonra uyur. Steffi Trott, Fusion adında bir köpeği evlat edindiğinde ona birçok talimat öğretti. Akıllı hayvan, köpek eğitmeni olan şefkatli annesi sayesinde şimdiden 150 talimat öğrendi.

Ama köpeğin kendi kendine öğrendiği çılgın bir alışkanlık var. Ancak annesi yatağını yapıp üzerine bir battaniye örttükten sonra uyur. Yemek yemek, çalışmak, oyun oynamak, koşmak ya da sadece dinlenmek için bütün günü birlikte geçirirler.

Ailelerindeki diğer iki köpek kadınla yatmasına rağmen, Fusion onun yerine yalnız uyumayı sever. Kadının on yaşındaki çocuğu, güzeli bir battaniyeyle örtmeyi sever, bu da köpeği eğlendirir.

Köpeklerin yatma vakti geldiğinde diğer iki köpek hemen yataklarına atlarlar. Fusion ise annesinin gelip onu tek başına yatırmasını bekler. Hayvan için bu, gününün en keyifli kısmıdır. Annesi onu çok sevdiğinde ve onunla ilgilendiğinde zevk alır.

 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: