Yaşlı adam her gün gönüllü olarak barınağa gider

İyi bir gece uykusunu kim sevmez? Hepimiz sarılmayı severiz ve kediler de bir istisna değildir. Uyumayı ve kedileri seviyorsanız, bu iki aşkı bir araya getirmeyi bilmiyorsanız bu hikayeyi mutlaka okumalısınız. 75 yaşındaki emekli Terry Lauerman, kedileri çok seviyor gibi görünüyor. O gün içinde birkaç saat kestirmeyi de seviyor. Her şeyden öte, hayvanlara yardım etmeyi seven hoş, kibar bir yaşlı adam. Bu yüzden bir gün fırça sallayarak geldi ve kedilere bakıp bakamayacağını sordu.

Barınak gönüllüsü Ellisabet “O içeri girdi ve kedimizi fırçalamaya çalıştı. Sonunda gönüllü olabileceğini söyledik ve gönüllü formumuzu doldurdu. Terry sığınağı her gün ziyaret eder ve yaklaşık 3 saat kalır. Onlarla uykuya dalmadan önce kedileri fırçalar, sonrasında uyanır ve işlemi tekrarlar.” dedi.

Ayrıca barınağın daha çok kanepeli ve TV’li bir kafeyi andıran atmosferi de biraz uyumaya elverişli. Barınak, Terry’nin hikayesini ve fotoğraflarını Facebook’ta yayınlamaya karar verdikten sonra, gönderi hızla viral hale geldi. Şimdi insanlar “kedi dedesine” bakmak için barınağa geliyorlar.

Bazıları bağış yapmaya başladı, bu da elbette bu kuruma çok yardımcı oluyor. Elisabeth “Bağışlarımız arttı. Genellikle ayda 3.000 ile 4.000 dolar arasında kazanıyoruz. Ama bu hafta 30.000 dolar kazandık. Bu harika. Tüm para, elbette, kedilerin ihtiyaçlarına gidecek ” söyledi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: