Alen Delon’un yakışıklı küçük oğlu

Alen Delon uzun zamandır kesinlikle dünyanın en güzel oyuncularından biridir. Cazibesi, yeteneği ve karizması, dünya çapında milyonlarca kadının kalbini kazanmasına yardımcı oldu. Bu kadar büyük popülariteye rağmen, Delon resmi olarak sadece bir kez evlendi. Güzel N. Barthelemy kalbini kazanmayı başardı.

Bu güzel çiftin daha sonra oyuncu olan bir oğlu vardı.Ama Delon’un başka güzelliklerle ilişkisi olduğu kesin olarak biliniyor. Toplamda, farklı kadınlardan üç çocuğu var.

Aktörün varislerinin en ünlüsü, geçen yıl 25 yaşına giren Alain-Fabien olarak kabul edilebilir. Genç adam, insanlığın güzel yarısı arasında güvenle büyük bir popülerlik kazanıyor. Ancak Fabien’in kişisel hayatı hakkında çok az şey biliniyor.

Bir süre önce ünlü markaların yüzüydü. Babasının işine devam etti. Ünlü baba Fabian’ın pek çok hayranı, oğlunun akıbetini büyük bir ilgiyle takip ediyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: